Strona główna / Struktura organizacyjna / Zespoły kuratorskie

Zespoły kuratorskie

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Karnych

44-200 Rybnik Plac M. Kopernika 2

Sekretariat Zespołu -  Hanna Popczyk, Lidia Szaboń pok.10

tel.: +48 32 43-93-169, fax: +48 32 43-93-169

e-mail: kuratorzykarni@rybnik.sr.gov.pl

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek-piątek - godz.8.00 do 15.00

Kierownik Zespołu Kuratorskiego:

Ireneusz Żywica.

pok. 4, tel. +48 32 43-93-160, dyżury: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

Kuratorzy zawodowi - dyżury:

Danuta Jurczyk - poniedziałek, środa, pok. 52, tel. +48 32 43-93-181

Wiesława Wójcik - wtorek, czwartek, pok. 2, tel. + 48 32 43-93-159

Anna Kępka - poniedziałek, środa pok. 3, tel. + 48 32 43-93-161

Anna Kapela - poniedziałek, czwartek, pok.56, tel. 32 43-93-182

Mirosław Wójcik - wtorek, czwartek, pok. 2, tel. + 48 32 43-93-159

Aleksander Karzełek - środa, piątek, pok. 56, tel. + 48 32 43-93-182

Monika Frączek -środa, piątek pok. 2, tel. +48 32 43-93-159

Zbigniew Kalwar - wtorek,  czwartek, pok. 1, tel. +48 32 43-93-162

Hanna Fojcik - wtorek, czwartek, pok. 3, tel. + 48 32 43-93-161

Justyna Brząkalik - poniedziałek, środa, pok. 1, tel. + 48 32 43-93-162

Józef Bobrek - poniedziałek, środa, pok. 1, tel. + 48 32 43-93-162

Barbara Adamaszek - poniedziałek, środa,pok. 52, tel. + 48 32 43-93-181

Marcin Musioł - wtorek, czwartek, pok.56, tel. +48 32 43-93-182

 

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej ds Rodzinnych

44-200 Rybnik Plac M. Kopernika 2

Sekretariat Zespołu - Ewa Zimoń, pok. 10

tel.: +48 32 43-93-166, fax: + 48 32 43-93-169

e-mail: zespol.kuratorski2@rybnik.sr.gov.pl

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek - piątek - godz. 8.00 - 15.00

Kierownik Zespołu Kuratorskiego:

Katarzyna Budny.

pok. 4, tel. + 48 32 43-93-165, dyżury: poniedziałek, wtorek, czwartek

Kuratorzy zawodowi - dyżury:

Beata Martauz - wtorek, czwartek, pok. 53, tel. +48 32 43-93-164

Edyta Pływacz - wtorek, piątek, pok. 53, tel. + 48 32 43-93-164

Beata Felsztyńska - poniedziałek, wtorek, pok. 5, tel. + 48 32 43-93-167

Agata Świerczyna - wtorek, czwartek, pok. 202, tel. + 48 32 43-93-167

Barbara Cnota - poniedziałek, czwartek, pok. 5, tel. + 48 32 43-93-167

Anna Hutyra - poniedziałek, czwartek, pok. 203, tel. + 48 32 43-93-168

Lucjan Gliwa -  wtorek, piątek pok. 5, tel. + 48 32 43-93-167

Sebastian Szymala - poniedziałek, środa, pok. 203, tel. + 48 32 43-93-168

Joanna Kostka-Miłek - wtorek, czwartek, pok. 203, tel. + 48 32 43-93-168

Andrzej Staniucha - poniedziałek, środa, pok. 53, tel. +48 32 43-93-164

Agnieszka Olszewska-Sowa - środa, piątek, pok. 203, tel.+48 32 43-93-168

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Podpisał: Paweł Biegisz
Dokument z dnia: 17.01.2017
Dokument oglądany razy: 37 819
Opublikował: Paweł Biegisz
Publikacja dnia: 06.06.2019
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry