Strona główna / Aktualności

Informacja - Księga kondolencyjna

Dane w poniższej wiadomości są nieaktualne.
Wiadomość usunięta dnia 13.07.2020

powód: Nieaktualne
Wróć do strony głównej.
Opublikowano: 04.06.2020, 13:22

Informujemy, że kondolencje Rodzinie i Bliskim Pani Sędzi Katarzyny Krawczyk - Mandrak można składać pod adresem:


Dotarła do nas ta smutna wiadomość o Waszej Koleżance Sędzi Krawczyk-Mandrak, ogromnie współczujemy i przekazujemy wyrazy współczucia dla jej najbliższych oraz całego Waszego Sądu. Łączymy się z Wami w tych smutnych i trudnych chwilach

Monika Jurek-Dziuba oraz sędziowie i pracownicy SR w Zawierciu

 

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęłam informacje o śmierci Pani Sędzi Katarzyny Krawczyk -Mandrak. Pragnę złożyć wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie , Przyjaciołom i wszystkim współpracownikom Sądu Rejonowego w Rybniku. 

Panią Sędzię będę zawsze wspominać jako bardzo ciepłą i sumienną osobę oraz bezstronnego i rzetelnego sędziego. Będzie jej bardzo brakowało nie tylko na salach rozpraw.... 

 Niech spoczywa w pokoju.

adwokat Beata Żołna-Dramińska

 

 Głęboko poruszeni informacją o śmierci Pani Sędzi Katarzyny Krawczyk-Mandrak, w imieniu Prezesa Sądu, Wiceprezesów, Dyrektora, Sędziów i Pracowników Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże  i Zachód w Szczecinie składam wyrazy ogromnego żalu i współczucia Rodzinie, Bliskim i Współpracownikom Pani Sędzi Katarzyny Krawczyk - Mandrak.

 Z poważaniem 

Magdalena Pasieka-Paczek

 

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy  wiadomość o śmierci Pani Sędzi Katarzyny Krawczyk -Mandrak. 

W imieniu Adwokatów i Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Katowicach oraz własnym pragnę złożyć wyrazy głębokiego  współczucia Rodzinie , Przyjaciołom i wszystkim współpracownikom Sądu Rejonowego w Rybniku. 

Dziekan

Izby Adwokackiej w Katowicach

Adw. Roman Kusz

 

Pani Sędzio, tak mądrych i dobrych sędziów jak Pani spotyka się niezwykle rzadko. Czuję ogromną wdzięczność, że miałam okazję Panią poznać, pracować z Panią i się od Pani uczyć. Była Pani w swoim fachu wybitna i mimo, że zawsze znajdą się tacy, którzy spróbują, nikt nigdy Pani nie zastąpi. Nie mogę uwierzyć, że nie zdążyła Pani wrócić na swoje miejsce i że nie będzie mi już dane spotkać Pani na sądowych korytarzach i salach rozpraw.

Rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom Pani Sędzi Katarzyny Krawczyk-Mandrak składam ogromne wyrazy współczucia, choć nie wymyślono jeszcze słów, które wystarczą, żeby wyrazić smutek i ból po stracie tak wspaniałego człowieka.

 Adwokat Magda Szymura

 

Szanowna Pani Prezes, Sędziowie i Pracownicy Sądu Rejonowego w Rybniku,

Droga Rodzino i Bliscy!

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Sędziego Sądu Rejonowego w Rybniku- Katarzyny Krawczyk-Mandrak. Pani Sędzia była pełna empatii i ludzkiego podejścia do drugiego człowieka. Rodzinie i Bliskim oraz Współpracownikom składamy wyrazy szczerego współczucia, żalu    i słowa otuchy. W tych trudnych chwilach łączymy się z Państwem w bólu, życząc dużo siły i nadziei.

Kierownictwo, Sędziowie i Pracownicy Sądu Rejonowego w Raciborzu

   

 

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia Rodzinie i Bliskim z powodu śmierci Sędziego Sądu Rejonowego w Rybniku Pani Katarzyny Krawczyk-Mandrak, siły w przetrwaniu tych ciężkich chwil smutku i żałoby

przesyłają 

Prezes, Wiceprezes, Dyrektor, sędziowie oraz pozostali pracownicy  Sądu Rejonowego w Rudzie Śląskiej                       

 

Głęboko poruszeni informacją o śmieci Pani Sędzi Katarzyny Krawczyk - Mandrak, w imieniu własnym oraz  grona sędziów, asesorów  i pracowników Sądu Rejonowego w Pszczynie, składamy serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim Pani Sędzi, a także pracownikom Sądu Rejonowego w Rybniku.

Prezes Sądu Artur Kot, Wiceprezes Sądu Aleksandra Bierońska - Oziębło, Dyrektor Sądu Ewa Techman -  wraz z sędziami, asesorami  i pracownikami Sądu Rejonowego w Pszczynie

 

Droga Rodzino i Bliscy,

Szanowna Pani Prezes, Dyrektor, Państwo Sędziowie oraz Pracownicy Sądu Rejonowego w Rybniku
Wiadomość o śmierci Pani Katarzyny Krawczyk-Mandrak - sędziego Sądu Rejonowego w Rybniku przyjęliśmy z wielkim smutkiem i żalem. Jej śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy ją znali.

Proszę przyjąć nasze kondolencje.

 Prezes, Dyrektor, Sędziowie i Pracownicy Sądu Rejonowego w Żorach

 

Rodzinie i Bliskim,

wyrazy szczerego współczucia, żalu i słowa otuchy z powodu śmierci Pani Sędzi Sądu Rejonowego w Rybniku, Katarzyny Krawczyk-Mandrak składa                   

Pracownicy SPZOZ Państwowego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku

 

Wyrazy szczerego żalu i współczucia w trudnych chwilach z powodu śmierci Pani Sędzi Sądu Rejonowego w Rybniku Katarzyny Krawczyk – Mandrak  

przesyłają  Prezes, Wiceprezes, Dyrektor, Sędziowie oraz Pracownicy Sądu Rejonowego w Myszkowie.  

 

Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

                                                                            /Jan Paweł II/

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że odeszła od nas tak wspaniała i ciepła osoba. Wyrazy współczucia dla bliskich oraz współpracowników składa

Kierownictwo Sądu Rejonowego w Zabrzu wraz z sędziami

 

 

Z wielką przykrością, żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość o niespodziewanej śmierci Pani Sędzi Katarzyny Krawczyk- Mandrak.

Pragnę złożyć głębokiego współczucia dla:

RODZINY

WSPÓŁPRACOWNIKOM Sądu Rejonowego w Rybniku oraz Przyjacielom

Pamiętam Panią Sędzie Prezesa Sądu Rejonowego w Rybniku, jako bezstronną, rzetelna i uczciwa osoba, zdobywała serca ludzkie swoja dobrocią.

Niech Dobry Pan Bóg ma Ją w opiece i niech spoczywa w pokoju.

 Marian Pawelec 80+

 

Z głębokim smutkiem przyjąłem informację o nagłej śmierci Pani Sędzi Katarzyny Krawczyk – Mandrak.

Wyrazy współczucia i żalu na ręce Rodziny, Bliskich oraz Współpracowników składa

 Adwokat Andrzej Babilas

 

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Pani Sędzi Katarzyny Krawczyk - Mandrak chciałabym złożyć kondolencje i wyrazy współczucia dla Rodziny, Przyjaciół oraz Współpracowników.

 

Apl Adw Bogumiła Kondzielnik

 

 

 


 

 

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Wiadomość oglądana razy: 2 812
Opublikował: Bożena Sobik
Publikacja dnia: 04.06.2020, 13:22
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry