Strona główna / Struktura organizacyjna / Zespoły kuratorskie

Zespoły kuratorskie

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Karnych

44-200 Rybnik Plac M. Kopernika 2

Sekretariat Zespołu - Lidia Szaboń pok.10  

tel.: +48 32 43-93-169, fax: +48 32 43-93-169

e-mail: kuratorzykarni@rybnik.sr.gov.pl

Godziny przyjęć interesantów:

Strony przyjmowane są w godzinach dyżurów kuratorskich

 

Kierownik I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej

wykonującego orzeczenia w sprawach karnych

dr Danuta Jurczyk

dyżury: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

godz. 8.00- 15.00, pokój 52

tel. 32 43 93 164

tel. kom. 883345434

danuta.jurczyk@rybnik.sr.gov.pl

 

Kurator

dni dyżurów 

Nr pokoju

Nr telefonu

E-mail 

Kurator Specjalista

mgr Adamaszek Barbara

poniedziałek, środa

godz. 8 00 - 15 00

 

52

tel. +48 32 43-93-181

tel. kom. 883345434

barbara.adamaszek@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator Zawodowy

mgr Brząkalik Justyna

środa, piątek

godz. 8 00 - 15 00

 

1

tel. + 48 32 43-93-162

tel. kom. 883345478

justyna.brzakalik@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator Zawodowy

mgr Bobrek Józef

poniedziałek, środa,

godz. 8 00 - 15 00

 

1

tel. + 48 32 43-93-162

tel. kom. 883347876

jozef.bobrek@rybnik.sr.gov.pl  

Kurator Specjalista

mgr Modlińska Barbara

wtorek, czwartek

godz. 8 00 - 15 00

 

52

tel. + 48 32 43-93-181

tel. kom. 883346693

barbara.modlińska@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Specjalista

Kalwar Zbigniew

wtorek, czwartek

godz. 8 30 - 15 30

 

1

tel. + 48 32 43-93-162

tel. kom. 506078585

zbigniew.kalwar@rybnik.sr.gov.pl   

Kurator Specjalista

mgr Kapela Anna

poniedziałek, czwartek

godz. 8 00 - 15 00

 

56

tel. + 48 32 43-93-182

tel. kom. 504629177

anna.kapela@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator Zawodowy

mgr Karzełek Aleksander

wtorek, piątek

godz. 8 30 - 15 30

 

57

tel. + 48 32 43-93-298

tel.kom.883342980

aleksander.karzełek@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator Zawodowy

mgr  Kępka Anna

poniedziałek, środa

godz. 8 30 - 15 30

 

57

tel. + 48 32 43-93-298

tel. kom. 693300346

anna.kepka@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator Zawodowy

mgr Musioł Marcin

wtorek, czwartek

godz. 8 00 - 15 00

 

56

tel. + 48 32 43-93-182

tel. kom. 507004038

marcin.musioł@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator Zawodowy

mgr Wójcik Mirosław

poniedziałek, czwartek

godz. 8 00 - 15 00

 

2

tel. + 48 32 43-93-159

tel. kom. 883347849

miroslaw.wojcik@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator Zawodowy

mgr Wójcik Wiesława

wtorek, piątek

godz. 8 00 - 15 00

 

2

tel. + 48 32 43-93-159

tel. kom. 883345527

wieslawa.wojcik@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Specjalista

Żywica Ireneusz

 

środa, piątek

godz. 8 00 - 15 00

 

57

kurator nieobecny

 

Uwaga – Strony w pokojach kuratorów przyjmowane są pojedynczo

 

 

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej ds Rodzinnych

44-200 Rybnik Plac M. Kopernika 2

Sekretariat Zespołu - Lidia Szaboń pok.10  

tel.: +48 32 43-93-166, fax: + 48 32 43-93-169

e-mail: zespol.kuratorski2@rybnik.sr.gov.pl

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek - piątek - godz. 8.00 - 15.00

 

Kierownik II Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej

Wykonującego Orzeczenia w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich

mgr  Andrzej Staniucha

dyżury: poniedziałek, środa, czwartek od godz. 8.00 do 15.00, pokój 52

tel. kom. 605440092

  

 

Kurator

dni dyżurów 

Nr pokoju

Nr telefonu

E-mail

Starszy Kurator

mgr Barbara Cnota

poniedziałek, czwartek

godz. 8 00 - 15 00

 

5

tel. +48 32 43-93-167

tel. kom. 605440092

barbara.cnota@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Specjalista

mgr Anna Hutyra

wtorek, piątek

godz. 8 00 - 15 00

 

54

tel. + 48 32 43-93-168

tel. kom. 605440092

anna.hutyra@rybnik.sr.gov.pl

 

Starszy Kurator

mgr Joanna Kostka-Miłek

wtorek, czwartek

godz. 8 00 - 15 00

 

54

tel. + 48 32 43-93-168

tel. kom. 605440092

joanna.kostka-milek@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Specjalista

mgr Beata Martauz

wtorek, czwartek

godz. 8 00 - 15 00

 

3

tel. + 48 32 43-93-161

tel. kom. 605440092

beata.martauz@rybnik.sr.gov.pl

Kurator zawodowy

mgr Iwona Usarz-Wąs

 

wtorek, piątek

godz. 8.00-15.00

5

Tel.+ 48 32 43-93-167

tel. kom. 605440092

iwona.usarz-was@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator

mgr Edyta Pływacz

poniedziałek g.8.00-15.00, czwartek

godz. 8 00 - 15 00

 

3

tel. + 48 32 43-93-161

tel. kom. 605440092

edyta.plywacz@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Specjalista

mgr Katarzyna Budny

wtorek, czwartek

godz. 8 00 - 15 00

 

4

tel. + 48 32 43-93-165

tel. kom. 605440092

katarzyna.budny@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator  

mgr Sebastian Szymala

poniedziałek, środa

godz. 8 00 - 15 00

 

54

tel. + 48 32 43-93-168

tel. kom. 605440092

sebastian.szymala@rybnik.sr.gov.pl

 Kurator Zawodowy

 mgr Agnieszka Szafoni-Nikel

 środa, piątek

godz. 8 00 - 15 00

 

3

tel. + 48 32 43-93-161

tel. kom. 605440092

agnieszka.szafoni-nikel@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Zawodowy

 mgr Agata Świerczyna 

 poniedziałek, środa

godz. 8 00 - 15 00

 tel. + 48 32 43-93-165

tel. kom. 605440092

agata.swierczyna@rybnik.sr.gov.pl

Uwaga – Strony w pokojach kuratorów przyjmowane są pojedynczo

 

 

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Podpisał: Paweł Biegisz
Dokument z dnia: 17.01.2017
Dokument oglądany razy: 52 993
Opublikował: Kamil Duźniak
Publikacja dnia: 13.11.2020
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry