Strona główna / Struktura organizacyjna / Zespoły kuratorskie

Zespoły kuratorskie

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Karnych

44-200 Rybnik Plac M. Kopernika 2

Sekretariat Zespołu - koordynator Marta Gołek pok.10  

tel.: +48 32 43-93-166, fax: +48 32 43-93-169

e-mail: kuratorzykarni@rybnik.sr.gov.pl

Godziny przyjęć interesantów:

Strony przyjmowane są w godzinach dyżurów kuratorskich

 

Kierownik I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej

wykonującego orzeczenia w sprawach karnych

Kurator Specjalista dr Danuta Jurczyk - delegowana do Sądu Okręgowego w Rybniku

p.o. Kierownika I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej

wykonującego orzeczenia w sprawach karnych

Starszy Kurator Zawodowy mgr Marcin Noras

dyżury: poniedziałek, czwartek

godz. 8.30- 15.30, pokój 53

tel. 32 43 93 164

marcin.noras@rybnik.sr.gov.pl

Kurator

dni dyżurów 

Nr pokoju

Nr telefonu

E-mail 

Kurator Specjalista

mgr Makowska Barbara

poniedziałek, środa

godz. 8.00 - 15.00

 

52

tel. +48 32 43-93-181

tel. kom. 883345434

barbara.makowska@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator Zawodowy

mgr Brząkalik Justyna

środa, piątek

godz. 8.00 - 15.00

 

54

tel. + 48 32 43-93-168

tel. kom. 883345478

justyna.brzakalik@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator Zawodowy

mgr Bobrek Józef

poniedziałek, środa,

godz. 8.00 - 15.00

 

54

tel. + 48 32 43-93-168

tel. kom. 883347876

jozef.bobrek@rybnik.sr.gov.pl  

Kurator Specjalista

mgr Modlińska Barbara

wtorek, czwartek

godz. 8.00 - 15.00

 

56

tel. + 48 32 43-93-182

tel. kom. 883346693

barbara.modlińska@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Zawodowy

mgr Stosio Agnieszka

wtorek, piątek

godz. 8.30 - 15.30

 

54

tel. + 48 32 43-93-168

agnieszka.stosio@rybnik.sr.gov.pl

 

Starszy Kurator Zawodowy

mgr Karzełek Aleksander

wtorek, piątek

godz. 8.30 - 15.30

 

57

tel. + 48 32 43-93-298

tel.kom.883342980

aleksander.karzełek@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator Zawodowy

mgr  Kępka Anna

poniedziałek, środa

godz. 8.30 - 15.30

 

56

tel. + 48 32 43-93-182

anna.kepka@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Specjalista

Żywica Ireneusz

 

wtorek, czwartek

godz. 8.00 - 15.00

 

57

tel. + 48 32 43-93-298

tel. kom. 883349239

ireneusz.zywica@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Zawodowy 

mgr Noras Marcin

poniedziałek, czwartek

godz. 8.30 - 15.30

 53

tel. + 48 32 43-93-164

marcin.noras@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Zawodowy

Jenderko Karolina

poniedziałek, środa

godz. 8.30 - 15.30

52

tel. + 48 32 43-93-181

karolina.jenderko@rybnik.sr.gov.pl

 

Aplikant kuratorski

Amrozińska Izabela 

  56 tel. + 48 32 43-93-182

Kurator zawodowy

Mandel Michał

wtorek, czwartek

godz. 8.30 - 15.30

53

tel. + 48 32 43-93-164

michal.mandel@rybnik.sr.gov.pl

 

 

Uwaga – Strony w pokojach kuratorów przyjmowane są pojedynczo

 

 

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej ds Rodzinnych

44-200 Rybnik Plac M. Kopernika 2

Sekretariat Zespołu - koordynator Marta Gołek pok.10 

tel.: +48 32 43-93-166, fax: + 48 32 43-93-169

e-mail: zespol.kuratorski2@rybnik.sr.gov.pl

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek - piątek - godz. 8.00 - 15.00

 

Kierownik II Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej

Wykonującego Orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

Kurator Specjalista mgr  Andrzej Staniucha - czasowo nieobecny

p.o. Kierownika II Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej

wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

Kurator Specjalista mgr Beata Martauz

dyżury: poniedziałek, czwartek od godz. 8.00 do 15.00, pokój 1

tel. kom. 32 43 93 162

  

 

Kurator

dni dyżurów 

Nr pokoju

Nr telefonu

E-mail

Starszy Kurator

mgr Barbara Cnota

poniedziałek, czwartek

godz. 8.00 - 15.00

 

5

tel. +48 32 43-93-167

tel. kom. 605440092

barbara.cnota@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Specjalista

mgr Anna Hutyra

wtorek, piątek

godz. 8.00 - 15.00

 

3

tel. + 48 32 43-93-161

tel. kom. 605440092

anna.hutyra@rybnik.sr.gov.pl

 

Starszy Kurator

mgr Joanna Kostka-Miłek

poniedziałek, czwartek

godz. 8.00 - 15.00

3

tel. + 48 32 43-93-161

joanna.kostka-milek@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Specjalista

mgr Beata Martauz

poniedziałek, czwartek

godz. 8.00 - 15.00

 

1

tel. + 48 32 43-93-162

tel. kom. 605440092

beata.martauz@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Specjalista

mgr Iwona Usarz-Wąs

 

wtorek, piątek

godz. 8.00-15.00

1

Tel.+ 48 32 43-93-162

tel. kom. 605440092

iwona.usarz-was@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator

mgr Edyta Pływacz

poniedziałek, czwartek  

godz. 8.00 - 15.00

 

2

tel. + 48 32 43-93-159

tel. kom. 605440092

edyta.plywacz@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Specjalista

mgr Katarzyna Budny

wtorek, czwartek

godz. 8.00 - 15.00

 

4

tel. + 48 32 43-93-165

tel. kom. 605440092

katarzyna.budny@rybnik.sr.gov.pl

Starszy Kurator  

mgr Sebastian Szymala

poniedziałek, środa

godz. 8.00 - 15.00

 

3

tel. + 48 32 43-93-161

tel. kom. 605440092

sebastian.szymala@rybnik.sr.gov.pl

 Kurator Zawodowy

mgr Monika Kmita

 wtorek, piątek

godz. 8.00 - 15.00

 

2

tel. + 48 32 43-93-159

tel. kom. 605440092

monika.kmita@rybnik.sr.gov.pl

Kurator Zawodowy

 mgr Agata Świerczyna 

 poniedziałek, środa

godz. 8.00 - 15.00

 tel. + 48 32 43-93-165

tel. kom. 605440092

agata.swierczyna@rybnik.sr.gov.pl

Aplikant kuratorski

Justyna Cygan

 

4

tel. + 48 32 43-93-165

Aplikant kuratorski

Antonina Remisz

 

2

tel. + 48 32 43-93-159

Uwaga – Strony w pokojach kuratorów przyjmowane są pojedynczo

 

 

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Podpisał: Paweł Biegisz
Dokument z dnia: 17.01.2017
Dokument oglądany razy: 72 536
Opublikował: Paweł Biegisz
Publikacja dnia: 10.06.2022
 
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry