Strona główna / Informacje / Osoby niepełnosprawne

Osoby niepełnosprawne

Wersja archiwalna zmieniona dnia 28.06.2016.

Za chwilę przeniesiony zostaniesz do aktualnej wersji strony.

Budynek przy Placu Kopernika 2:

Informujemy, iż dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich istnieje możliwość wyznaczenia rozprawy, bądź wykonania innych czynności na parterze budynku Sądu przy Placu Kopernika 2. Przy budynku od strony ul. Hallera zostało wyznaczone oraz oznakowane 1 miejsce parkingowe dla pojazdów osób niepełnosprawnych. Pracownik ochrony udziela pomocy osobie niepełnosprawnej. Termin stawienia się w Sądzie prosimy zgłaszać telefonicznie w Sekretariacie właściwego Wydziału bądź w Biurze Obsługi Interesantów nr tel. (32) 43-93-107 lub (32) 43-93-108, z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Budynek Sądu przy ul. Piłsudskiego 33:

Wejście do budynku Ośrodka Zamiejscowego Sądu Okręgowego w Gliwicach z siedzibą w Rybniku przy ul. Piłsudskiego 33 ( Wydziały V Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, VI Gospodarczy i VII Ksiąg Wieczystych) zostało dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu ruchu (również poruszających się na wózkach inwalidzkich).
Podjazd znajduje się z obu stron wejścia głównego.
Przed podjazdem zostały wyznaczone oraz oznakowane 3 miejsca parkingowe dla pojazdów osób niepełnosprawnych.
Pracownik ochrony udziela wszelkiej pomocy osobie niepełnosprawnej. Telefon do pracownika ochrony 32 7840 572. W budynku znajduje się winda umożliwiająca dotarcie na wszystkie poziomy budynku.
Toalety dla niepełnosprawnych znajdują się na każdym piętrze: (przyziemie pom 004, parter pom 7, I piętro pom 104, II piętro pom 214)

Pokaż metryczkę  tego dokumentu drukuj  
Podpisał: Sebastian Niechoj
Dokument z dnia: 28.06.2016
Dokument oglądany razy: 1 754
Opublikował: Sebastian Niechoj
Publikacja dnia: 28.06.2016
 
Zobacz wersję aktualną tego dokumentu
Ukryj metryczkę  tego dokumentu     Drukuj 


Do góry